AEG Mastery Range

AEG představuje kuchyni, které šéfujete vy

Datum: 31.5.2017

AEG představuje novou, exkluzivní řadu kuchyňských spotřebičů Mastery. Čistý nadčasový design, precizní zpracování a nejvyspělejší funkce. Se spotřebiči AEG z řady Mastery získáte prostor, který se při vaření přizpůsobí vašim potřebám. Dosahujte perfektních výsledků v kuchyni, které šéfujete vy.

 

Rare. Medium. Well done. Podle vaší chuti.

S teplotní sondou už nebude žádný pokrm vysušený nebo nedopečený. Trouba vás upozorní, když teplota uvnitř pokrmu dosáhne požadované úrovně. Všechny AEG trouby jsou vybaveny XL ventilátorem pro perfektní propečení vašich pokrmů až ve třech úrovních najednou.

Vyberte si typ trouby podle svých potřeb:

SenseCook - trouby se samy postarají o čištění - vyberte si troubu s katalytickým nebo pyrolytickým samočištěním

SteamBake - vytvoří vlhké prostředí, perfektní pro domácí pečivo a dezerty

SteamBoost - nabízí pečení s až 100% párou pro velmi šetrnou přípravu pokrmů, které si tak uchovají živiny a přirozenou svěží barvu

SteamPro - nejvyšší řada s funkcí SousVide, tedy vakuovým vařením, pro profesionální výsledky

 

Mytí nádobí na nejvyšší úrovni.

Unikátní systém myček ComfortLift umožnuje hladce nadzvednout spodní koš na nádobí na úroveň horního koše, takže už není potřeba se při manipulaci s nádobím ohýbat.

Myčka s technologií AirDry s koncem cyklu otevře dvířka o 10 centimetrů. Nádobí se prouděním vzduchu přirozeně osuší a zároveň se sníží spotřeba energie. Myčka AEG zaručuje maximální komfort pro vás a péči pro vaše nádobí. Díky

vyjímatelné příborové zásuvce je lépe využit prostor a myčka pojme až 15 sad nádobí. Široké horní sprchovací rameno navíc zajistí, že budou příbory vždy dokonale umyté.

 

Přizpůsobí se vaší chuti.

Vnitřní uspořádání dveří u chladniček CustomFlex nabízí naprostou flexibilitu díky vyjímatelným přihrádkám různých velikostí. Dveře chladničky jsou tak přehledně a logicky využité.

Díky beznámrazové technologii TwinTech® Frost Free už není potřeba chladničky nikdy odmrazovat. Potraviny si navíc, díky nezávislé cirkulaci vzduchu v chladničce a mrazničce, zachovají mnohem déle čerstvou chuť a vzhled.

 

Varná plocha bez omezení

Čtyři samostatné segmenty varné desky se mohou díky funkci FlexiBridge spojit do různě velkých celků a vytvořit tak velkou varnou plochu, jaká je zrovna třeba. Propojením všech segmentů vznikne jedna z největších varných ploch s výjimečně rovnoměrným rozvodem tepla, která je ideální pro nadstandardně velké hrnce.

 

Svěží kuchyně bez dotyku.

Díky chytrému propojení odsavače par s varnou deskou zvanému Hob2Hood budete mít v kuchyni vždy příjemný vzduch, aniž byste se museli o cokoliv starat. Systém Hob2Hood automaticky reguluje výkon odsavače dle nastaveného varného výkonu na desce. Toto propojení též zajišťuje nejnižší úroveň hluku a efektivní spotřebu energie. Po skončení vaření se odsavač automaticky vypne.

Electrolux pro firmy
Obrázek ke zprávě Obrázek ke zprávě Obrázek ke zprávě Obrázek ke zprávě Obrázek ke zprávě Obrázek ke zprávě
  • Oficiální velkoobchod domácích elektrospotřebičů Electrolux
  • Zboží dodáváme pouze pro ČR a SR
  • Nákup po telefonu: +420 604 862 360

ELECTROLUXProFirmy.eu


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 BER-KR Services s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obchodní podmínky | Reklamační řád | Mapa stránek | Kontakt